КП”Київміськсвітло” на виставці LED EXPO 2017

КП”Київміськсвітло” на виставці LED EXPO 2017

LED-Expo-Hall-768x510

 

З 13 по 15 вересня в Київ ЕкспоПлаза проходила виставка світлодіодного освітлення, де провідні компанії напівпровідникової світлотехніки України, країн СНД, ближнього і далекого зарубіжжя представили свою світлодіодну продукцію. На виставці також побували і представники комунального підприємства «Київміськсвітло», де мали змогу ознайомитись з останніми розробками світлодіодної продукції та з новітніми технологіями енергозбереження.

Тематичні розділи виставки

Світлодіодне освітлення :

Внутрішнє

Зовнішнє

 Вуличне

 Промислове

 Декоративне

 Світлодіодні лампи

 Світлодіодні світлофори і знаки

Світлодіодні дисплеї

 Світлодіодні компоненти

Світлодіодне виробниче обладнання

 LED панелі і фонове підсвічування

Наші працівники з особливою цікавістю спостерігали за проведенням експериментів впровадження систем управління міським освітленням, а також провели ряд зустрічей з представниками таких компаній, як: «SEAK Energetics», «Хідден Енерджи.юей», «Schreder», LLC«Diodika», «Rivne Led», «Z – Light», ТОВ«Укрлед» та ін.

“Виставка-цільова. Самих учасників – досить, щоб відчути ринок. Спостерігається тенденція до збільшення українських виробників. Хочу також відзначити і високу якість продукції, яку КП «Київміськсвітло» застосовує на своєму підприємстві. Дякуємо компаніям-представникам та оргізаторам виставки .” – прокоментував начальник ВТУ (виробничо-технічне управління) КП «Київміськсвітло» Раченко Євген Сергійович .

Додаткову інформацію можна отримати за даним посиланням:  http://ledexpo.com.ua/